Branding Aleksandra Starzec Fotografia

Przekształcenie pasji w profesję, często pozostaje wyłącznie w strefie marzeń. Ogrom pracy, poświęcenia i ryzyka odstraszył niejednego fascynata rozmaitych dziedzin. Konieczność zaangażowania, nie zniechęciła jednak Oli, która od lat dzieli się miłością do fotografii.

Branding Logo Aleksandra Starzec Fotografia

Case study

Jej podstawową drogą dotarcia do klientów są media społecznościowe, zbudowała wokół swojego profilu małą lecz wierną społeczność. Wiele klientów kontaktuje się z nią z polecenia zadowolonych znajomych, którzy mieli już przyjemność z nią współpracować. By stać się rozpoznawalną w gąszczu facebookowych stronek o fotografii potrzebowała czegoś wyjątkowego. Identyfikacja jej marki osobistej ma swoje źródło w charakterze osoby właściciela, to podejście i osobisty styl Oli buduje tożsamość jej działalności. W morzu konkurencji Aleksandra wyróżnia się zamiłowaniem do minimalizmu, detalu i umiejętnością zniknięcia podczas dokumentowanego eventu czy sesji, przez co klienci przez cały czas czują się swobodnie i pewnie, nawet jeśli nigdy wcześniej nie mieli okazji stanąć przed obiektywem. Profesjonalizm, delikatność i wyjątkowa kultura pracy poprowadziły do projektu geometrycznego ale delikatnego sygnetu łączącego sylwetkę aparatu i inicjał Fotografki. Problem ze znalezieniem, fontu który byłby jednocześnie prosty i geometryczny, a za razem płynny, przyjazny i delikatny zainspirował powstanie fontu Aleksandra.

Detale budują renomę i Aleksandra doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Wizytówka przyjemna w dotyku czy wyjątkowo zapakowane zdjęcia z sesji dają jej klientom poczuć to podejście. Pieczęć lakowa z logo na każdym ozdobnym pudełku pieczołowicie przewiązanymi wstążką ze spersonalizowanymi nadrukiem daje wrażenie obcowania z produktem premium, stanowi wspaniałą pamiątkę i motywuje by polecić Olę dalej. Vouchery pozwoliły jej na wejście na rynek wyjątkowych prezentów, a także na zaangażowanie się w akcje charytatywne.

Wersja watermark do aplikowania na zdjęciach

Branding Logo Aleksandra Starzec Fotografia
Branding Logo Aleksandra Starzec Fotografia

Branding w akcji

Branding Logo Aleksandra Starzec Fotografia
fot. Aleksandra Starzec
fot. Aleksandra Starzec
Branding Logo Aleksandra Starzec Fotografia

Współpraca z Gabrielą była ogromnie przyjemnym doświadczeniem. Najważniejsze było dla mnie profesjonalne podejście oraz wysłuchanie moich pomysłów, a później stworzenie z nich czegoś pięknego. Na każdym etapie projektowania konsultowała ze mną swoje pomysły i zawsze służyła dobrą radą. Nie robiła nic, co by mi nie odpowiadało, a przy tym dbała o to, żeby wszystko pięknie ze sobą współgrało i pasowało do naszych założeń. Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy i jej efektów. Jeżeli w przyszłości będę potrzebowała kolejnego projektu – na pewno odezwę się do niej kolejny raz.

Aleksandra Starzec